PDR w Audi Q7

Share on facebook

Niektórzy klienci znają i wymienią z pamięci każdą ryskę i wgniotkę na swoim samochodzie 👏 Inni wiedzą, że sprawa wymaga już naszej interwencji, ale aż takiej uwagi do poszczególnych uszkodzeń nie przywiązują. Wtedy trzeba obudzić w sobie nutkę odkrywcy i znaleźć to, co trzeba naprawić 🧐

A bywa tego trochę.

Wszystkie wgniotki na Audi Q7 zlokalizowane i usunięte. Drobne ślady codziennej eksploatacji, które psuły odbiór samochodu i jego całkiem oryginalnego koloru. W tym wypadku PDR to jednak dopiero początek drogi. Bo dalej auto trafi na ochronę lakieru, żeby jak najdłużej utrzymać efekt osiągnięty dzięki PDR.

Na takie efekty pracy z bezinwazyjnym wyciąganiem wgnieceń PDR warto popatrzeć.

Audi Q7 po naprawie PDR

Potrzebujesz usunąć wgniotki w samochodzie? Zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe i ile to kosztuje? Umów się telefonicznie lub przyjedź do nas na kwalifikację i wycenę naprawy PDR.

Twoim samochodem zajmiemy się tak, jak Audi Q7. Efekty mówią same za siebie.

MATOWY LAKIER i PDR

Błyszczący czy matowy? Grad nie wybiera.  Spada i zostawia szkody w każdym lakierze. Tak też było z BMW M5 w pięknym, niebieskim macie. 

Read more
bmw z3 klapa bagażnika
BMW Z3 – klapa bagażnika

Trafił do nas kabriolet BMW Z3 z uszkodzoną klapą bagażnika w dość widoczny, ale nie głęboki sposób. Miejsce dość niestandardowe, ale z dobrym dostępem. Na szczęście właściciela sam klosz światła nie został uszkodzony, więc po naprawie blacharskiej ten element mógł wrócić na swoje miejsce.

Read more
Mazda mx-5

Mazda MX-5, która trafiła do naszego serwisu to dobry przykład, w którym mix metod naprawy sprawdzi się najlepiej. Klient tylko zyskuje, bo koszt jest niższy

Read more