MATOWY LAKIER i PDR

Share on facebook

Błyszczący czy matowy? Grad nie wybiera.  Spada i zostawia szkody w każdym lakierze. Tak też było z BMW M5 w pięknym, niebieskim macie. 

 

 

 

Ślady po gradobiciu na matowym lakierze

 

Lakier cieszy oko, więc szkoda je przymykać, żeby udawać, że wad nie ma. Lepiej zostawić to nam. A my już wiemy, co z tym zrobić. W takim wypadku PDR to bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie na wgniotki po gradzie.

 

 

Na szczęście szkody nie były rozległe. Grad zostawił ślady na słupkach z przodu i z tyłu. Miejsce wymagające w naprawie, ale jak najbardziej do zrobienia. 

 

Wgniecenia wyciągnięte bez śladu, samochód gotowy do wydania kolejnemu zadowolonemu klientowi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie napraw powypadkowych, PDR, blacharskich i lakierniczych.

Sprawdź, jak do nas dojechać

Zadzwoń i poznaj naszą ofertę.

bmw z3 klapa bagażnika
BMW Z3 – klapa bagażnika

Trafił do nas kabriolet BMW Z3 z uszkodzoną klapą bagażnika w dość widoczny, ale nie głęboki sposób. Miejsce dość niestandardowe, ale z dobrym dostępem. Na szczęście właściciela sam klosz światła nie został uszkodzony, więc po naprawie blacharskiej ten element mógł wrócić na swoje miejsce.

Read more
Mazda mx-5

Mazda MX-5, która trafiła do naszego serwisu to dobry przykład, w którym mix metod naprawy sprawdzi się najlepiej. Klient tylko zyskuje, bo koszt jest niższy

Read more
PDR w Audi Q7

Niektórzy klienci znają i wymienią z pamięci każdą ryskę i wgniotkę na swoim samochodzie Inni wiedzą, że sprawa wymaga już naszej interwencji, ale aż takiej

Read more