BMW Z3 – klapa bagażnika

Share on facebook
  • Pacjent: BMW Z3
  • Uszkodzenie: klapa bagażnika
Uszkodzona klapa bagażnika BMW Z3

Trafił do nas kabriolet BMW Z3 z uszkodzoną klapą bagażnika w dość widoczny, ale nie głęboki sposób. Miejsce dość niestandardowe, ale z dobrym dostępem. Na szczęście właściciela sam klosz światła nie został uszkodzony, więc po naprawie blacharskiej ten element mógł wrócić na swoje miejsce.

Najpierw przywróciliśmy klapie jej właściwy kształt. Dzięki PDR mogliśmy wypchnąć gniecenie. W drugim etapie lakier został spolerowany, żeby całość była nie tylko prosta, ale i dobrze wyglądała. 

Jeśli zastanawiacie się nad naprawą swojego samochodu, zapraszamy do naszego warsztatu na niezobowiązujące sprawdzenie uszkodzeń i wycenę naprawy. W przypadku BMW najlepszym wyjściem był PDR.

Sprawdź, jak do nas dojechać

Zadzwoń i poznaj naszą ofertę.

MATOWY LAKIER i PDR

Błyszczący czy matowy? Grad nie wybiera.  Spada i zostawia szkody w każdym lakierze. Tak też było z BMW M5 w pięknym, niebieskim macie. 

Read more
Mazda mx-5

Mazda MX-5, która trafiła do naszego serwisu to dobry przykład, w którym mix metod naprawy sprawdzi się najlepiej. Klient tylko zyskuje, bo koszt jest niższy

Read more
PDR w Audi Q7

Niektórzy klienci znają i wymienią z pamięci każdą ryskę i wgniotkę na swoim samochodzie Inni wiedzą, że sprawa wymaga już naszej interwencji, ale aż takiej

Read more