Chevrolet Corvette

Chevrolet trafił do nas na naprawę po sprowadzeniu do kraju. Uszkodzony lewy tył przywróciliśmy do stanu fabrycznego. Po skończonej pracy mógłby już spokojnie czekać na swoje tablice, ale takie samochody mają cieszyć oko na maksa. Prosto od nas pojechał więc do RClinic, żeby osiągnięty efekt podkręcić i zabezpieczyć na przyszłość.

Chevrolet Corvette przed i po naprawie

Będziemy za nim tęsknić ❤️

W Moto-Expres przygotowujemy samochody do detailingu i innych zabiegów upiększających i zabezpieczających samochody. Nie tylko te, które uczestniczyły wcześniej w kolizji lub wypadku. Folia ochronna może być dobry pomysłem, ale położona na lakier z odpryskami utrwali tylko istniejące uszkodzenia.

Potrzebujesz pomocy w naprawie samochodu lub przygotowaniu go do korekty lakieru? Szukasz specjalistów, którzy mają doświadczenie także z luksusowymi, sportowymi i niestandardowymi samochodami? Zadzwoń do nas lub przyjedź do naszego biura na sprawdzenie i niezobowiązującą wycenę.

Naprawa uszkodzonego dachu

Czasami bywa tak, że brama w garażu otworzy się zbyt nisko Ten koszmar kierowcy naprawdę może się zdarzyć. W październiku trafiła do nas Toyota RAV-4

Read more
Mazda mx-5

Mazda MX-5, która trafiła do naszego serwisu to dobry przykład, w którym mix metod naprawy sprawdzi się najlepiej. Klient tylko zyskuje, bo koszt jest niższy

Read more