Dodge Challenger – odbudowa

Odbudowa klasyka to zadanie specjalne, czyli takie, które bardzo lubimy!

Dodge Challenger trafiał do nas na raty, od samego początku był to więc projekt na specjalnych zasadach.

Pierwsze 13 elementów z Dodge’a Challengera

Gdy pokazaliśmy zdjęcie z przygotowania pracy na naszym profilu na Facebooku, nie było problemu z domyśleniem się, jaki samochód mamy na tapiecie.

Po wstępnym przygotowaniu części i odebraniu pozostałych elementów przyszedł czas na złożenie ich w całość. W międzyczasie do naszego warsztatu na naprawę przyjechał Dodge Challenger z innej epoki. Tam do naprawienia był tylko przerysowany bok. Robota została wykonana i mogliśmy wrócić do odbudowy, która wymaga więcej czasu.

Spotkanie amerykańskich osiłków 🇺🇸 Kilka dekad różnicy, ale wieku w tym zestawieniu nikt wypominał nie będzie.

lakierowanie

Złożony Dodge rzucał się w oczy, ale dopiero kolor zapewni mu bezwarunkową uwagę. Przygotowane części karoserii trafiły do komory bezpyłowej na lakierowanie.

Złożenie w całość

Ile można siedzieć w komorze bezpyłowej? Przyszedł czas na trochęświeżego powietrza! To już nie zbiór pojedynczych elementów. Dodge Challenger nabrał swojego charakterystycznego kształtu i kradnie spojrzenia wszystkich, którzy byli niedaleko firmy.

Przyszedł czas, żeby ruszył w dalszą drogę. Jeszcze nie o własnych siłach, ale wszystko przed nim. Trzymamy kciuki za efekt końcowy.

Odbudowa klasyka to zupełnie inny rodzaj pracy blacharsko-lakierniczej, która wymaga wiedzy, doświadczenia i większej cierpliwości 😉 Nam ich nie brakuje, więc jeśli chcecie spełnić swoje motoryzacyjne marzenia z nami, to zapraszamy do kontaktu!

🚗 Sprawdź, jak do nas dojechać

☎️ Zadzwoń i poznaj naszą ofertę

Naprawa uszkodzonego dachu

Czasami bywa tak, że brama w garażu otworzy się zbyt nisko Ten koszmar kierowcy naprawdę może się zdarzyć. W październiku trafiła do nas Toyota RAV-4

Read more
Mazda mx-5

Mazda MX-5, która trafiła do naszego serwisu to dobry przykład, w którym mix metod naprawy sprawdzi się najlepiej. Klient tylko zyskuje, bo koszt jest niższy

Read more
Chevrolet Corvette

Chevrolet trafił do nas na naprawę po sprowadzeniu do kraju. Uszkodzony lewy tył przywróciliśmy do stanu fabrycznego. Po skończonej pracy mógłby już spokojnie czekać na

Read more