Corolla – naprawa powypadkowa

Naprawa powypadkowa ma sens tylko wtedy, gdy samochód można doprowadzić do stanu sprzed wypadku nie tylko wizualnie, ale i technicznie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Cały proces zaczyna się od oceny stanu i możliwości naprawy. Toyota, która do nas trafiła przeszła go pomyślnie.

Uszkodzona Toyota Coroll

Uszkodzenia są widoczne gołym okiem. Corolla niestety solidnie oberwała, ale wjeżdża na nasz warsztat. I już niedługo znów będzie służyła swojemu właścicielowi.

Dopasowanie maski

Naprawa powypadkowa to cały proces. Najpierw solidną pracę wykonują nasi blacharze. Muszą nie tylko dopasować nowe elementy, ale także naprawić stare zgodnie z normami producenta.

Toyota Corolla po naprawie powypadkowej

Toyota Corolla wróciła do formy. Naprawa wymagała solidnej pracy, ale dzięki temu żadne powypadkowe niespodzianki nie będą psuły codziennej, spokojnej eksploatacji. Ani techniczne, ani wizualne. 

Tak rozumiemy prawdziwe naprawy powypadkowe.

Potrzebujesz podobnej naprawy lub wyceny? Sprawdź naszą ofertę lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy.

Naprawa uszkodzonego dachu

Czasami bywa tak, że brama w garażu otworzy się zbyt nisko Ten koszmar kierowcy naprawdę może się zdarzyć. W październiku trafiła do nas Toyota RAV-4

Read more
Mazda mx-5

Mazda MX-5, która trafiła do naszego serwisu to dobry przykład, w którym mix metod naprawy sprawdzi się najlepiej. Klient tylko zyskuje, bo koszt jest niższy

Read more